Nasz serwis z biegiem czasu znacznie zwiększył swoją objętość, a ilość zamieszczanych w nim różnego rodzaju materiałów – ku naszej ogromnej radości - z każdym dniem systematycznie wzrasta. Dzieje się tak, między innymi, dzięki Waszej pomocy, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni.

Dla Tych z Was, którzy uznali, iż warto częściej odwiedzać ten zakątek wirtualnej rzeczywistości, postanowiliśmy zamieszczać w tym miejscu informacje o nowych materiałach dodawanych w różnych częściach serwisu wraz z datą ich umieszczenia.

Mamy nadzieję, iż znacznie ułatwi Wam to poruszanie się po – coraz bogatszym treściowo – serwisie oraz szybkie dotarcie do nowych materiałów i zapoznanie się z nimi, bez potrzeby żmudnego przeszukiwania całego zbioru.

Szczególne podziękowania za pomoc w gromadzeniu nowych materiałów składamy naszemu Drogiemu Przyjacielowi Adamowi z serwisu poświęconego Jerzemu Satanowskiemu - www.jerzysatanowski.com.

Serdecznie zapraszamy!!

*****

21 maja 2021 roku - Właśnie na rynku muzycznym ukazała się - nakładem Wydawnictwa MTJ - płyta Stanisławy Celińskiej pt. "Domofon". Na srebrnym krążku znalazło się siedem piosenek z tekstami Mistrza Jana, które w rewelacyjny sposób zostały zinterpretowane przez Panią Stanisławę. Płyta do nabycia w dobrych sklepach muzycznych.

*****

21 marca 2021 roku - Zapraszamy serdecznie do Tekstów Magicznych, gdzie znajdziecie kolejne nowości: "Wdowa", "Żołnierz Pana Boga", "Palenie gum", "Czeremcha" oraz "Złowrogie ziuuu". Miłej lektury!

*****

18 marca 2021 roku - I znowu kilka nowości w naszym serwisie. Tym razem, skoro wiosna tuż tuż, wybraliśmy dla Was między innymi trzy wiersze o miłości, bo nikt tak pięknie nie pisze o niej, jak właśnie Mistrz Jan! "Welwetowy kapelusz", "Dwie ja", "Zatrzymana w kadrze", "Nie ty, to kto?" oraz "Blada miłość". Zapraszamy do lektury!

*****

15 marca 2021 roku - W Tekstach Magicznych dodaliśmy dla Was kolejne wiersze Mistrza Jana! "Aniołowie niskich lotów", "Ból istnienia", "Już jesteś nim" oraz "Trzyma się szpan". Gorąco zachęcamy do lektury!

*****

13 marca 2021 roku - Kolejne dwa nowe teksty Jana Wołka w naszym serwisie! "Betoniarka" oraz "Moby Dick". Zapraszamy na strony z tekstami!

*****

12 marca 2021 roku - W naszym serwisie pojawiły się dwa wiersze autorstwa Mistrza Jana. Do tekstów tych powstała muzyka, a całość aktorsko zinterpretował niezapomniany Piotr Machalica: "Natchnij, Lala!" oraz "Niemoc". Dziękujemy za podpowiedź nieocenionemu Adamowi z serwisu www.jerzysatanowski.com. a Was zapraszamy na strony z tekstami!

*****

12 marca 2020 roku - Nasze zbiory tekstów Jana Wołka wzbogaciły się - dzięki uprzejmości Pana Marka - o piosenkę w wykonaniu Joanny Zagdańskiej pt."Dwa akwaria". Tradycyjnie już składamy podziękowania za pomoc Panu Markowi, a Was zachęcamy do odwiedzenia strony z tekstem!

*****
Projekt graficzny i kodowanie - © J & J 2007 - 2021   /   Zdjęcie Jana Wołka - © Mariusz Szacho