Nasz serwis z biegiem czasu znacznie zwiększył swoją objętość, a ilość zamieszczanych w nim różnego rodzaju materiałów – ku naszej ogromnej radości - z każdym dniem systematycznie wzrasta. Dzieje się tak, między innymi, dzięki Waszej pomocy, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni.

Dla Tych z Was, którzy uznali, iż warto częściej odwiedzać ten zakątek wirtualnej rzeczywistości, postanowiliśmy zamieszczać w tym miejscu informacje o nowych materiałach dodawanych w różnych częściach serwisu wraz z datą ich umieszczenia.

Mamy nadzieję, iż znacznie ułatwi Wam to poruszanie się po – coraz bogatszym treściowo – serwisie oraz szybkie dotarcie do nowych materiałów i zapoznanie się z nimi, bez potrzeby żmudnego przeszukiwania całego zbioru.

Szczególne podziękowania za pomoc w gromadzeniu nowych materiałów składamy naszemu Koledze Adamowi.

Serdecznie zapraszamy!!

*****

17 lutego 2017 roku - W Gramofonie kolejna płyta Grażyny Łobaszewskiej "Sklejam się". Do posłuchania trzy nowe piosenki do tekstów Mistrza Jana!

*****

15 stycznia 2017 roku - Dzięki uprzejmości Pana Mariusza Bogdanowicza nasz serwis wzbogacił się o kolejne dwa teksty autorstwa Mistrza Jana, których dotychczas brakowało w naszych zbiorach, a mianowicie "Polskie pomarańcze" oraz "Szczypta siebie". Ponadto w sekcji "Gramofon" zamieściliśmy informację o nowej płycie "PRZY TOBIE - Mariusz Bogdanowicz - Piosenki", na której znalazły się m. in. utwory z tymi właśnie tekstami. Płyta do kupienia na stronie Kompozytora (www.mariuszbogdanowicz.pl/dyskografia/przy-tobie).

*****

14 stycznia 2017 roku - W dziale "Białe kruki" kolejna książka Jana Wołka, której promocja odbyła się w styczniu 2017 roku, pt. "267 z większej całości". Natomiast w "Gramofonie" nowe wydawnictwo płytowe, o którym poinformował nas kolega Adam - 5-płytowy album "Jerzy Satanowski 100 piosenek antologia". Wśród piosenek kilkanaście utworów z tekstami Jana Wołka!

*****

6 lutego 2016 roku - Tym razem w naszym Gramofonie nowa płyty Katarzyny Żak "Bardzo przyjemnie jest żyć", na której śpiewająca Aktorka zamieściła dwie premierowe piosenki z tekstami Mistrza Jana! Płyta jest w sprzedaży od 22 stycznia.
Tradycyjnie dziękujemy Adamowi!

*****

8 listopada 2015 roku - W Gramofonie - premierowa płyta Mirka Czyżykiewicza "Odchodzę Wracam", a na niej dwie piosenki z tekstami Jana Wołka.
Kolejna porcja podziękowań dla Adama!

*****

18 października 2015 roku - I kolejna pozycja w dziale Gramofon - najświeższa płyta Magdy Umer "Duety - Tak młodo jak teraz" z nowymi interpretacjami dwóch piosenek z tekstem Jana Wołka.
Adam podesłał informację. Dzięki!

*****

1 sierpnia 2015 roku - W naszym Gramofonie kolejna pozycja - nowa płyta Piotra Machalicy "Piaskownica". Autorem słów do wszystkich piosenek na płycie jest Jan Wołek!
Podziękowania za spisanie tekstów dla Kolegi Adama!

*****

13 października 2014 roku - Na półce z płytami zawierającymi utwory napisane przez Jana Wołka umieszczamy nowy krążek Asi Lewandowskiej "Taka iTaka", na którym znalazły się dwie Wołkowe piosenki: "Fantom" i "Gracz".

*****
Projekt graficzny i kodowanie - © J & J 2007 - 2017   /   Zdjęcie Jana Wołka - © Mariusz Szacho