*****

17 lutego 2017 roku

Nowa płyta Grażyny Łobaszewskiej z zespołem Ajagore

Grażyna Łobaszewska

Na rynku muzycznym do nabycia najnowsza płyta Grażyny Łobaszewskiej i zespołu Ajagore "Sklejam się". Do posłuchania między innymi trzy nowe piosenki do słów Jana Wołka!.

*****

Listopad 2016 roku

"Jan WOŁEK - 267 z większej całości"

Nowa książka Mistrza Jana

Kolejny biały kruk w twórczości Jana Wołka. Nakładem Wydawnictwa Miejskiego Posnania i Biblioteki Raczyńskich ukazał się pokaźny zbiór, starannie dobranych i usystematyzowanych, tekstów piosenek pisanych przez Jana Wołka przez ponad czterdzieści lat. Książka do czytania i zamyślania się; dla tych, którzy mają w duszy kamień i dla tych, którzy wciąż mają apetyt na życie. Bo zawsze można liczyć na wiersz. Po szczegóły dotyczące tego wydawnictwa zapraszamy tutaj. Książka już w księgarniach! Serdecznie polecamy! Na stronie Strefy Piosenki wywiad Teresy Drozdy z Mistrzem Janem na temat książki!
*****

Listopad 2016 roku

"100 piosenek Jerzego Satanowskiego"

Jerzy Satanowski Antologia

Na rynku muzycznym ukazała się 5-płytowa antologia utworów skomponowanych przez Jerzego Satanowskiego "Jerzy Satanowski 100 piosenek antologia". Nie mogło na niej zabraknąć owoców współpracy Kompozytora z Janem Wołkiem. Na płytach znajdziecie Państwo kilkanaście niezapomnianych piosenek do tekstów Mistrza Jana.

*****

19 września 2016 roku

"Jan WOŁEK - Zaśpiewany"

Nowa płyta Mistrza Jana

Premiera kolejnej autorskiej płyty Mistrza Jana! W serii "empik prezentuje dobre piosenki", nakładem Wydawnictwa MTJ Agencja Artystyczna ukazał się krążek CD zawierający osiemnaście starannie dobranych piosenek,do których teksty napisał Jan Wołek, a których wykonanie powierzono uznanym już Gwiazdom polskiej sceny artystycznej. Szczegóły dotyczące tego wydawnictwa znajdziecie tutaj. Płyta dostępna w dobrych sklepach muzycznych! Serdecznie polecamy!
*****
Projekt graficzny i kodowanie - © J & J 2007 - 2017   /   Zdjęcie Jana Wołka - © Mariusz Szacho